X
  • пн.-пт. с 9.10 до 18.00
arrow back

SEO просування сайту 

SEO просування сайту 

Меню услуг

SEO просування сайту це пошукова оптимізація, яка спрямована на підвищення якісного трафіку сайту. Просування сайту це набір операцій, що виконуються командою з просування, щоб підвищити рейтинг сайту в результатах пошуку за конкретними ключовими словами. Це відбувається внаслідок контролю і поліпшення «критеріїв ранжирування», які висуває пошукова система. Тобто SEO ділитися на два види:

• Внутрішня оптимізація (внутрішнє SEO) ціна від 2000 грн.:

Застосовується безпосередньо до якості сайту. Важливо, те, що на це може вплинути SEO фахівцем. Критерії якості сайту це, наприклад: написані правильно заголовки та опис, усунення помилок, оптимізація структури URL-адрес і внутрішніх посилань, помірне використання реклами й т.д. У цілому внутрішня оптимізація сайту направлена на поліпшення вражень відвідувачів від сайту.

• Зовнішня оптимізація (зовнішнє SEO) ціна супроводу від 3000 грн. на місяць:

Цей вид просування не пов'язаний безпосередньо з фахівцем SEO, а швидше за все, залежить від волі Інтернету і пошукових алгоритмів. Це означає, що, виходячи з якості сайту, пошукові системи завжди намагаються знайти якісний, продуктивний і популярний контент. Як приклад, це може бути: кількість і якість посилань, кількість соціальних взаємодій і т.д. Контекст, в якому виникають згадки, правдивість і авторитетність джерел, обсяг глобального і локального пошуку за відповідними ключовими словами й т.д.

Що ж означає SEO?

У контексті вищесказаного можна визначити, що SEO - це не просто відмінний контент або просто оптимізація сайту. SEO - це не маніпуляції та не диво. Це скоріше гармонійне поєднання науки, поезії та магії. Об'єктивна, правда, в тому, що SEO - це не нудно. Потрібно бути постійно в курсі мінливих тенденцій і алгоритмів ранжирування.

Кому потрібно SEO просування сайту?

Тепер, коли ми розуміємо, що таке SEO і яка його мета, подивімось, кому потрібні ці послуги. В основному - всім! Але тут є проблема - ясно, що два різних сайти не можуть бути на першому місці в Гугл. Вони не можуть бути ні на другому, ні на третьому місці. Чи не одночасно. Що робити в цьому випадку? Кому слід використовувати SEO, а кому ні? Відповідь: тим, хто може в це інвестувати. Тим, хто готовий докласти зусиль і вкладати грошові зараз на довгострокову перспективу.

Що Ви отримуєте, коли наважуєтеся на просування сайту?

Отримуєте більше потенційних клієнтів, як наслідок зростання продажів, зростання аудиторії, стабільність продажів, збільшення значущості сайту і бренду.

Як довго потрібно чекати просування сайту в ТОП?

Швидкість просування сайту в гугл залежить від різних чинників, таких як:

• технічний стан сайту,

• кількості сторінок на сайті, якості та унікальності контенту,

• конкуренція в регіоні та сфері бізнесу.

Для отримання більш детальної інформації та прорахунків пишіть нам на пошту (startcompanies@gmail.com) або вайбер, телеграм +380504439798


Пошукові запити:

SEO просування, просування сайту в гугл, просування сайту, просування сайтів SEO, SEO просування сайтів, SEO оптимізація і просування сайту, SEO просування ціна, SEO просування України, просування SEO в гугл, як про рушити сайт в гугл, просування GOOGLE, SEO, зовнішня оптимізація зовнішнє SEO, внутрішня оптимізація внутрішнє SEO, просування сайтів Київ, 

-->