X
  • пн.-пт. с 9.10 до 18.00
arrow back

SEO просування сайту 

SEO просування сайту 

Меню услуг

SEO просування сайту це пошукова оптимізація, яка спрямована на підвищення якісного трафіку сайту. Просування сайту це набір операцій, що виконуються командою з просування, щоб підвищити рейтинг сайту в результатах пошуку за конкретними ключовими словами. Це відбувається внаслідок контролю і поліпшення «критеріїв ранжирування», які висуває пошукова система. Тобто SEO ділитися на два види:

• Внутрішня оптимізація (внутрішнє SEO) ціна від 4000 грн.:

Застосовується безпосередньо до якості сайту. Важливо, те, що на це може вплинути SEO фахівцем. Критерії якості сайту це, наприклад: написані правильно заголовки та опис, усунення помилок, оптимізація структури URL-адрес і внутрішніх посилань, помірне використання реклами й т.д. У цілому внутрішня оптимізація сайту направлена на поліпшення вражень відвідувачів від сайту.

• Зовнішня оптимізація (зовнішнє SEO) ціна супроводу від 6000 грн. на місяць:

Цей вид просування не пов'язаний безпосередньо з фахівцем SEO, а швидше за все, залежить від волі Інтернету і пошукових алгоритмів. Це означає, що, виходячи з якості сайту, пошукові системи завжди намагаються знайти якісний, продуктивний і популярний контент. Як приклад, це може бути: кількість і якість посилань, кількість соціальних взаємодій і т.д. Контекст, в якому виникають згадки, правдивість і авторитетність джерел, обсяг глобального і локального пошуку за відповідними ключовими словами й т.д.

Що ж означає SEO?

У контексті вищесказаного можна визначити, що SEO - це не просто відмінний контент або просто оптимізація сайту. SEO - це не маніпуляції та не диво. Це скоріше гармонійне поєднання науки, поезії та магії. Об'єктивна, правда, в тому, що SEO - це не нудно. Потрібно бути постійно в курсі мінливих тенденцій і алгоритмів ранжирування.

Кому потрібно SEO просування сайту?

Тепер, коли ми розуміємо, що таке SEO і яка його мета, подивімось, кому потрібні ці послуги. В основному - всім! Але тут є проблема - ясно, що два різних сайти не можуть бути на першому місці в Гугл. Вони не можуть бути ні на другому, ні на третьому місці. Чи не одночасно. Що робити в цьому випадку? Кому слід використовувати SEO, а кому ні? Відповідь: тим, хто може в це інвестувати. Тим, хто готовий докласти зусиль і вкладати грошові зараз на довгострокову перспективу.

Що Ви отримуєте, коли наважуєтеся на просування сайту?

Отримуєте більше потенційних клієнтів, як наслідок зростання продажів, зростання аудиторії, стабільність продажів, збільшення значущості сайту і бренду.

Як довго потрібно чекати просування сайту в ТОП?

Швидкість просування сайту в гугл залежить від різних чинників, таких як:

• технічний стан сайту,

• кількості сторінок на сайті, якості та унікальності контенту,

• конкуренція в регіоні та сфері бізнесу.

Популярні помилки, які допускають в просуванні сайту:

1. «SEO це складно, та й уже всі ніші в топі зайняті».  На жаль, так думають 90%, до цього ще прикріплюється невдалий самостійний досвід в просуванні.  Але поспішаємо Вам сказати, що це не так.  Алгоритми ранжирування пошукових систем постійно оновлюються, щороку висуваються все нові вимоги до якості сайту.  Тому при розумному підході немає нічого неможливого.

2. «Нерішучість».  Це довго.  Це затратно.  Не факт, що потрапимо в топ-3.  І все в цьому дусі.  Скажіть собі «стоп».  У бізнесі потрібно приймати рішення тут і зараз, швидкість розвитку ринку, а тим більше інтернет ринку дуже велика і не можна витрачати ні хвилини.  Якщо Ви сумніваєтеся або не хочете ризикувати, тоді просто Вам не місце в бізнесі.  Тому, що поки Ви сумніваєтеся, Ваші конкуренти заробляють.

3. «Конкуренти».  Завжди потрібно знати, хто Ваші конкуренти, відстежувати Ваш ринок, розуміти тенденції, ексклюзивність пропозицій.  Швидко аналізувати та приймати рішення щодо усунення помилок.

4. «Юзабіліті».  Пам'ятайте сайт це не стік інформації й всіляких картинок, сайт в першу чергу створений для клієнтів та вирішення їх запитів.  Робіть зручний і корисний сайт для клієнта, а не для себе!

5. «Плагіат».  Зараз подивлюся, як зробили інші й зроблю так само.  НІ!  У нас повинен бути свій дизайн, своє бачення, своя унікальність.  Все це допомагає Вашому сайту бути на перших сторінках пошукових систем.

6. «Однакові сторінки».  Багато хто йде меншим шляху опору і просто дублюють інформацію зі сторінки на сторінку змінюючи тільки назви продукту.  НІ!  Кожна сторінка сайту повинна бути унікальною і наповненою хорошим контентом.

7. «Посилання».  Дуже часто останнім часом можна почути, що зовнішня оптимізація сайту вже не потрібна.  Але, посилання все ще залишаються актуальними, тільки вимоги до посилань сайту посилюються і потрібен правильний підхід.

8. «Мобільна версія сайту».  За останніми статистичними даними близько 50% покупок здійснюються через телефон і планшет.  Тому подумайте, як виглядає Ваш сайт не тільки на комп'ютері!

9. «Я сам».  Дуже поширена помилка, коли власник бізнесу намагається бути бухгалтером, юристом, менеджером, водієм, кадровиком і от бінго він думає, що він ще може натиснути чарівну кнопку і виведе сайт в топ і буде відразу багато грошей.  На жаль чарівної кнопки, немає, але є фахівці, які зможуть допомогти Вам у просуванні свого бізнесу.  Тому що SEO це не тільки виведення сайту в топ, це цілий комплекс заходів щодо поліпшення якості Вашого бізнесу.

Для отримання більш детальної інформації та прорахунків пишіть нам на пошту (startcompanies@gmail.com) або вайбер, телеграм +380504439798


Пошукові запити:

SEO просування, просування сайту в гугл, просування сайту, просування сайтів SEO, SEO просування сайтів, SEO оптимізація і просування сайту, SEO просування ціна, SEO просування України, просування SEO в гугл, як про рушити сайт в гугл, просування GOOGLE, SEO, зовнішня оптимізація зовнішнє SEO, внутрішня оптимізація внутрішнє SEO, просування сайтів Київ, розкрутка сайтів в гугл, розкрутка сайту Київ, розкрутка сайтів Київ, розкрутка сайту, seo просування сайту, просування сайту SEO, просування сайту в гугл ціна, просування сайту, просування сайту Київ, розкрутка сайту, розкрутка сайту Київ, просування сайтів, послуги з просування сайтів

-->