X
 • пн.-пт. с 9.10 до 18.00
arrow back

Ліквідація ФОП/ФЛП/ИП/ЧП/ПП/СПД

Ліквідація ФОП/ФЛП/ИП/ЧП/ПП/СПД

Меню услуг

Закрити ФОП/ФЛП/СПД Київ ЦІНА: від 1500 грн. 

Ліквідація ФОП/ФЛП/СПД/ИП/ПП/ЧП в місті Києві та Київській області з представництвом інтересів в податковій. Підготовку, подачу та отримання документів берем на себе. Допоможемо в вирішенні Ваших питань. ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

ВСЕ ВКЛЮЧЕНО. Дивитись, що саме ми пропонуємо за цю ціну в розділі "Які документи ви отримуєте".

Звільнимо від зайвої рутини і державної бюрократії. Всього один дзвінок і один візит до нотаріуса.

Нотаріус присутній з нами в одному офісі.


Термін ліквідації ФОП/ФЛП/СПД/ИП/ПП/ЧП:

Підготовка документів ФОП/ФЛП/СПД та внесення інформації в державний реєстр - 1 день.

Ліквідація ФОП/ФЛП/СПД/ИП/ПП/ЧП(під ключ) - 3 дні.


Що потрібно зробити підприємцю:

 1. Реєстрація припинення підприємницької діяльності в державному реєстрі України.
 2. Закриття рахунку в банку (гривня, долар, євро).
 3. Проходження перевірки і зняття з обліку про органах ДПС.
 4. Блокування електронного цифрового підпису.
 5. Зняття з реєстрації касового апарату (якщо є).
 6. Анулювання ліцензій (якщо є).
 7. Звільнити всіх співробітників (якщо вони є).
 8. Подача всіх необхідних звітів.
 9. Знищити печатку.

Необхідні від Вас документи:

 1.  Витяг про реєстрацію.
 2.  Книга обліку доходів.
 3.  Свідоцтво платника єдиного податку та / або платника ПДВ.
 4.  Довідка про закриття рахунку в банку.
 5.  Первинна бухгалтерія (договори, акти виконаних робіт).
 6.  Виписки з банку про рух грошових коштів.
 7.  Довіреність на наших співробітників.

Чому ми: За 10 років роботи ми отримали величезний досвід в сфері ліквідації бізнесу. Зателефонувати нам - значить отримати послугу по закриттю ФОП/ФЛП/СПД/ИП/ПП/ЧП, без ризиків, у встановлений термін і з упевненістю в тому, що в подальшому у Вас не виникне проблем з державними органами.


 Ініціювати процедуру закриття ФОП/ФЛП/СПД/ИП/ПП/ЧП можна за різними підставами:

 1. Нерентабельність підприємницької діяльності.
 2. Перехід до іншої організаційно-правової форми.
 3. Відсутність бажання бажання ведення підприємницької діяльності.
 4. Визнання ФОП/ФЛП/СПД/ИП/ПП/ЧП неплатоспроможним.
 5. Працевлаштування на державну службу.
 6. Рішення суду про заборону на ведення бізнесу.

Це важливо! Читайте уважно, за що ви платите свої гроші, і які документи (послуги) ви в кінцевому підсумку отримуєте. Наша компанія забезпече ліквідацію ФОП/ФЛП/СПД/ИП/ПП/ЧП в обіцяний термін, за чесними тарифами, без накруток і прихованих платежів.


Схема роботи:

 1. Ви замовляєте дзвінок або телефонуйте нам по телефону.
 2. Наші юристи відправляють заявку Вам на пошту.
 3. Ви приїжджаєте в офіс для підписання та нотаріального посвідчення документів.
 4. Укладаємо договір на надання юридичних послуг.
 5. Оплачуєте за надання послуги (наявність готівкового чи безготівкового розрахунку).
 6. Наша компанія закриває  фізичну особу - підприємця "під ключ".
 7. Ви забираєте документи у зручний для Вас час.

В послуги входить:

 1.  Подача заяви державному реєстратору.
 2.  Закриття рахунку в банку.
 3.  Здача звітності в податкову.
 4.  Перевірка сплати податків в державній фіскальної службі України.
 5.  Проходження перевірки в державній фіскальної службі України.

Які документи ви отримуєте:

 1. Повідомлення від державного реєстратора про закриття СПД (ФОП).
 2. Акт перевірки з державної фіскальної служби України.

Загальні відомості:

Ліквідувати ФОП або закрити ФОП - являє собою процедуру припинення діяльності в якості підприємця. Припинення діяльності ФОП в Києві та Київській області підлягає державній реєстрації. Іншими словами вноситься запис до єдиного державного реєстру про закриття приватного підприємця. Запис про припинення не звільняє підприємця від зобов'язань і боргів. Всі борги перейдуть на громадянина. Ігнорування боргів є підставою для стягнення боргів державними органами та / або внесення громадянина до реєстру боржників. Процедура закриття ФОП вимагає спеціальних знань в області припинення підприємницької діяльності, з дотриманням всіх вимог, термінів, особливостей. ФОП/ФОП/СПД/ИП/ПП/ЧП припинив свою діяльність, не звільняється від обов'язку сплатити всі податки та / або єдиний соціальний внесок за період коли він був підприємцем. При необхідності ФОП/ФОП/СПД/ИП/ПП/ ЧП можна відкрити відразу після закриття. Підприємець зобов'язаний здати ліквідаційний звіт протягом 30 днів з моменту внесення запису про припинення підприємницької діяльності.

ВАРТІСТЬ ЗАКРИТТЯ ФОП - залежить від необхідного Вам набору послуг. Наші послуги можна замовити як окремо, так і в складі одного з розроблених нами для Вашої зручності пакетів послуг з припинення діяльності індивідуального підприємця

Нюансів при закритті діяльності ФОП/ФОП/СПД/ИП/ПП/ПП багато, і не доплата по податках або невчасно здана звітність може привести до серйозних наслідків, тому податкова служба України настійно рекомендує для закриття ФОП/ФОП/СПД/ИП/ПП/ПП звертатися до фахівців. Ліквідація суб'єкта підприємницької діяльності вимагає правильного алгоритму дій.


УВАГА! Без перевірки не обійтися.

При припиненні підприємницької діяльності фізичною особою - підприємцем контролюючий орган може призначити і провести документальну перевірку, але за наявностві підстав і з урахуванням сроків давності, передбачених Податковим кодексом (пп. 6 п. 11.21 Порядку № 1588). Зокрема, факт припинення такої діяльності і є підставою для організації документальної позапланової перевірки (п. 78.1.7 п.78.1 ст. 78 Податкового кодексу). Однак не виключено, що перевірка також можлива за зверненням  самого платника. У такому випадку для ініціювання платнику податку необхідно самому подати відповідну заяву з проханням провести перевірку. 

Якщо місцем проживання фізичної особи - підприємця, що припиняє свою підприємницьку діяльність, є тимчасово окупована територія (або місцем проведення АТО), то вона має право знятися з обліку в органі ДФС за місцем свого знаходження (якщо звернется до відповідних контролюючих органів з документальним підтвердженням особи та місця перебування) (пп. б п. 11.22 Порядку № 1588).

Податковим кодексом не визначено строки, протягом яких у такому разі призначається перевірка, та про результати розгляду звернення контролюючий орган має повідомити у місячний термін.

Під час перевірок перевіряється дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого пакладено на контролюючі органи, у тому числі в частині єдиного внеску.

Термін проведення документальної позапланової перевірки на підставах пп. 78.1.7 п. 78.1 ст 78 Податкого кодексу для підприємців, які не мають найманих працівників, становить три робочі дні (п. 82.2 ст.82 цього Кодексу), але за наявності за два останні календарні роки одночасно таких умов:

- фізична особа - підприємець подала податкову декларацію про відсутність доходів від провадження господарскої діяльності;

- вона не зареєстрована платником ПДВ;

- у контролюючих органах відсутня інформація про використання такою особою найманої праці фізичних осіб і про відкриті нею рахунки в банках та інших фінустановах.

Для підприємців - платників єдиного податку, що належать до малого підприємництва (у яких середня чисельність працівників за календарний рік не перевищувала 50 осіб), перевірка не повинна тривати більше п'яти робочих днів, для інших платників податків (крім великих платників податків) - 10 робочих днів.

Подання заключної звітності.

При держреєстрації припинення підприємницької діяльності платника єдиного податку останнім звітним періодом вважається період, у якому контролюючий орган отримав повідомлення від держреєстратора (п. 294.6 ст. 294 Податкового кодексу). Таким чином, останнім звітним періодом буде у платників єдиного податку.

- першої та другої груп - календарній рік (п. 294.1 ст.294 Кодексу);

- третьої групи - календарний квартал, в якому контролюючий орган отримав повідомлення держреєстратора.

Термін подання податкової декларації платника єдиного податку - фізичної особи - підприємця:

- першої та другої груп - 60 календарних днів після закінчення звітного року (пп. 49.18.3 п. 49.18 ст. 48 Податкового кодексу),

- третьої групи - 40 календарних днів після закінчення звітного кварталу (пп. 49.18.2 зазначеної статті).

При цьому "прискореного" подання квартальної звітності платників податків першої та другої груп, які припиняють підприємницьку діяльність (за аналогією від спрощеної системи у зв'язку з переходом на сплату інших податків і зборів), розділом XIV Податкового кодексу не передбачено.

Сплата та звірка.

Зобов'язання зі сплати єдиного податку нараховують платнику єдиного податку, який припиняє діяльність. До останнього дня (включно) календарного місяця, в якому анульвано його реєстрацію (п. 295.8 ст.295 Податкового кодексу). Погасити зобов'язання підприємець повинен, якщо він був платником єдиного податку:

- першої або другої групи - не пізніше 20 числа поточного місяця шляхом сплати щомісячних авансових платежів (п. 295.1 ст. 295 Податкового кодексу);

- третьої групи - протягом 10 календарних днів після граничного подання податкової декларації за останні звітний квартал.

Слід зауважити: Якщо після аналювання реєстрації не прогашено зобов'язання (в тому числі якщо контролюючий орган нарахує їх за результатами перевірки) і допущено утворення податкового боргу, то він стягуватиметься в порядку встановленому главою 9 розділу II Податкового кодексу (п. 299.12 ст. 299 Кодексу).

Отже доцільно своєчасно погасити свої зобов'язання перед бюджетом та отримати в органі ДФС довідку про стан розрахунків за податками та зборами. Цей документ видається в довільній формі за письмовою заявою фізичної особи, не пізніше 15 робочих днів з дня отримання заяви. У такій довідці зазаначаються платежі і період звірки, а також нараховані та сплачені суми за цими платежами за відповідний період.


Як отримати більше інформації про послугу:

Телефонуйте нам за телефоном: (063) 625 24 18; (068) 214 53 63; (095) 792 80 65.

Зв'яжіться з нами по електронній пошті: startcompanies@gmail.com

Приїжджайте до нас в офіс: місто Київ, вулиця Дегтярівська 33 А.


Пошукові запити: 

Ліквідація ФОП КИЇВ ЦІНА, Як закрити ІП, Як закрити ФОП самостійно 2020, Як закрити ФОП на загальній системі, Як закрити ФОП на єдиному податку, Закрити ПП КИЇВ, Процедура закриття ФОП, Як закрити ФОП, Закриття СПД КИЇВ, Як закрити ПП, Ліквідація СПД, Закрити ФОП КИЇВ ЦІНА, Закрити ФОП 1 група, Закрити ФОП 2 група, Закрити ФОП 3 група, Як закрити ФОП самому, Як закрити ФОП без перевірки, Скільки коштує закрити ФОП, закрити ФОП, ліквідація ФОП Київ, Закрити ФОП під ключ, ліквідація ФОП під ключ

-->