X
  • пн.-пт. с 9.10 до 18.00
arrow back

Бухгалтерія

Бухгалтерія

Меню услуг

StartCompany – аутсорсингова компанія, що надає бухгалтерські, кадрові та юридичні послуги для бізнесу. Ми спеціалізуємося на бухгалтерських послугах для малого і середнього бізнесу. Це охоплює бухгалтерські послуги для малого та середнього бізнесу, бухгалтерські та податкові послуги, а також єдино разові послуги. Наші бухгалтерські рішення для малого і середнього бізнесу виконуються кваліфікованими бухгалтерами з багаторічним досвідом роботи у сфері бухгалтерського обліку та необхідним освітнім рівнем. Наші аутсорсингові бухгалтерські послуги допомагають клієнтам малого та середнього бізнесу скоротити витрати, заощадити час і підвищити прибуток підприємства.

Чому ми говоримо про економію Вашого часу, тому що наші бухгалтерські послуги для малого та середнього бізнесу зекономлять ваш час, який ви зможете витратити на розвиток свого бізнесу. Не витрачайте ні секунди на бухгалтерський облік, підготовку звітів, зведення балансу та інших складних питань бухгалтерського обліку. Наші аутсорсингові бухгалтерські послуги укомплектовані кваліфікованими бухгалтерами з необхідним рівнем професійної підготовки.

Чому ми говоримо про збереження Ваших коштів, тому що наші бухгалтерські послуги для малого та середнього бізнесу допоможуть вам заощадити. Наше бухгалтерське обслуговування допоможе Вам скоротити податкові накладні, збільшити розмір прибутку й тим самим розширити масштаби вашого бізнесу. Найприємніше те, що наші бухгалтерські та податкові послуги є недорогими та ідеально підходить для малих і середніх підприємств будь-якої форми власності, які хочуть уникнути високих витрат на прийняття внутрішнього бухгалтера.

І найголовніше професійне ведення бухгалтерії допоможе Вам уникнути штрафів і фінансових втрат. Ніщо не може засмучувати більше, ніж необхідність платити величезні суми грошей у вигляді штрафів або простою тільки тому, що ви не дотримуєтесь податкового законодавства України. Бухгалтер на аутсорсингу постійно стежить за змінами у законодавстві, проходить необхідне навчання і завжди в курсі останніх змін оподаткування. Так само в штаті аутсорсингової компанії є інші фахівці, які при необхідності підключаються до вирішення нестандартних питань, такі як кадровики і юристи.

Ми надаємо наступні послуги бухгалтерського обліку:

- бухгалтерське обслуговування фізичних осіб підприємців (ФЛП, ФОП, СПД) 1,2,3 група з працівниками або без, з ПДВ або єдиним податком – ціна від 1 000 грн. за квартал;

- бухгалтерське обслуговування юридичних осіб (ТОВ, ООО, ПП, ЧП і т. д.) загальна, спрощена система оподаткування, ПДВ – від 1 500 грн.

- послуги бухгалтера on-line - інтернет бухгалтерія, це Ваша віртуальна 1С, яка дозволяє з будь-якої точки світу відстежувати ведення бухгалтерії, програма мобільна і зручна у використанні, проста у веденні бухгалтерського обліку не залежно від форми власності підприємства.

Супровід бухгалтерського обліку вимагає індивідуального підходу до кожного клієнта, тому ми пишаємося тим, що можемо запропонувати персоналізовані бухгалтерські послуги. Ми постійно звіряємо банківські рахунки, щоб забезпечити правдивість фінансових даних. З нашими бухгалтерами легко працювати. Наша команда має багаторічний досвід, щоб активно сприяти розширенню Вашого підприємства, незалежно від того, чи є ви малим або середнім бізнесом. 

Вартість залежить від виду послуги, системи оподаткування, кількості працівників, кількості операцій в місяць. Обговорюється при зустрічі у Нас в офісі.

Більш детальну інформацію з питань бухгалтерського обслуговування Ви можете отримати у наших фахівців по телефону:

(063) 625 2418; (068) 214 53 63; (095) 792 80 65 або написавши нам лист на адресу електронної пошти startcompanies@gmail.com

Ми з радістю відповімо на Ваші запитання. Телефонуйте!


Ви також могли шукати:

бухгалтерський аутсорсинг, ведення фоп Київ, аутсорсинг бухгалтерії, послуги бухгалтера Київ, бухгалтерський супровід підприємтва, аутсорсингові бухгалтерські послуги, послуги віддаленого бухгалтера, бухгалтерське обслуговування ФОП Київ, аутсорсинг бухгалтерських послуг, ведення бухгалтерського обліку, ведення бухгалтерії фоп, бухгалтерія ТОВ Київ Під Ключ, бухгалтерські послуги, послуги бухгалтера Київ, ціна послуг аутсорсингової бухгалтерії Київ, бухгалтерська аутсорсингова фірма, вартість бухгалтерських послуг, надання бухгалтерських послуг, ціни на бухгалтерські послуги Київ, бухгалтерські послуги ціна, бухгалтерські послуги для ФОП, ведення бухгалтерії ФОП, ведення бухгалтерскього обліку ТОВ, ведення бухгалтерії ТОВ

-->