X
  • пн.-пт. с 9.10 до 18.00
arrow back

Про Нас

Про Нас

изображение_viber_2021-03-22_09-35-44_2

Консалтингова компанія StartСompany спеціалізується на реєстрації фірм й підприємств у місті Києві та Київській області, отриманні різних видів ліцензій та дозволів, внесення змін, ліквідації фірм, а також на юридичному, бухгалтерському та кадровому супроводі юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Надаємо SEO послуги. Надаємо послуги з ведення Вашого бізнесу "ПІД КЛЮЧ".

 

 

Висока кваліфікація і відповідальність - основа нашої роботи. Ми допомагаємо нашим клієнтам відчути впевненість і захищеність, і пропонуємо грамотний, індивідуальний підхід до кожної ситуації. Правильність і чіткість дій наших фахівців дозволяють нам виконувати всю роботу на найвищому рівні.

Перевагами нашої компанії є:

  • Успішний досвід ведення процесів у різних галузях права: адміністративного, цивільного, підприємницького, трудового, фінансового, сімейного, податкового.
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта і побудова подальшого партнерства на принципах розуміння і довіри.
  • Ми завжди раді допомогти Вам розібратися в ситуації, підібрати найвигідніший для Вас варіант, при цьому врахувати всі нюанси й розповісти про всі переваги та недоліки обраного варіанту. Ви завжди можете бути впевнені в особистому підході до кожного клієнта.

Професіоналізм і оперативність в роботі дозволяють якісно і в терміни виконувати наші домовленості.

Більш ніж 10 років досвіду наша команда з бухгалтерів, юристів, нотаріусів, кадровиків, seo фахівців робить бізнес більш успішним. За цей час нам вдалося провести: 15 689 реєстраційних дій, 9 856 внесення змін, 2 356 закриттів компаній, 421 оптимізований сайт, 886 клієнтів на бухгалтерському і кадровому обслуговуванні.  

Нам довіряють і нас рекомендують посилання на відгуки !!!

-->