X
  • пн.-пт. с 9.10 до 18.00
arrow back

Найчастіші помилки в seo просуванні

Найчастіші помилки в seo просуванні

З кожним роком люди все більше і більше знаходять клієнтів, партнерів, потрібні послуги й товари за допомогою пошукових систем.  Кожен з нас може в цьому переконатися, варто лише згадати, яким способом ми знаходимо необхідний товар або послугу, нових клієнтів або партнерів.

Зараз у кожної компанії не залежно від масштабу бізнес є свій сайт, а може навіть і не один.  Тренд такий, що на будь-якій візитівці вже повинен бути сайт, а якщо його немає, то ми автоматично не сприймаємо серйозно компанію.  Тільки от невдача сайт просто існує, і не приносить прибути.  Чому так?

Перша помилка, вважати, що SEO померло.  Ні, не померло, а навпаки набирає обертів, інтернет продажі збільшують свою частку на ринку.  Цьому розвитку ще сприяє нинішня ситуація з Covid-19.

Друга поширена помилка відкладати SEO просування.  Пам'ятайте з кожним днем ​​Ваші клієнти стають все сильніше, вони займаються розвитком свого сайту і бренду, значить вони вже попереду.  Пам'ятайте, що з кожним днем ​​ця дистанція стає все більше і більше, як наслідок Вам необхідно буде докласти більше зусиль, щоб їх наздогнати.

Третя помилка це я сам знаю, який сайт потрібен.  Не ігноруйте конкурентів та seo фахівців, подивіться на їх сайти, які знаходяться в топі, що є у них і чого немає у Вас.  Адже пошукова система не дарма їх висунула на перші місця, значить, вони щось знають.

Четверте судження це просування тільки по високочастотних запитах.  Високочастотні запити вимагають більше часу і сил.  Так що наша порада, почніть з низькочастотних запитів, це дасть швидкий результат і приплив нових клієнтів.

П'ятий прорахунок це думати, що я зроблю все, як мої конкуренти й буду на перших позиціях в пошуковій видачі.  Ні це не так.  На вашому сайті повинен бути унікальний контент і тільки тоді пошукова система буде сприймати Ваш сайт як цікавий і корисний для користувачів мережі.

Шостий дуже важливий момент, поведінковий фактор на Вашому сайті.  Текст повинен бути корисний і цікавий, тоді користувач залишиться на Вашому сайті, а пошукова система сприйме це позитивно.  Висновок seo текст на сайті повинен подобатися користувачам, а не пошуковій системі.

Сьомий момент це унікальність Ваших сторінок.  Не потрібно просто копіювати текст, на всіх сторінках змінюючи тільки заголовки або назви товару.  На кожній сторінці повинен бути унікальний текст.

Восьма помилка, це те, що посилання для просування сайтів вже не потрібні.  Ні, це не правда, посилання до сих пір є значущими в просуванні сайту, але вимоги до них пошукові системи посилили.

Дев'ята помилка в просування сайту це відсутність адаптивної версії сайту.  Все частіше клієнти знаходять інформацію через мобільний телефон та планшет, і дуже важливо, щоб у Вашого сайту була мобільна версія.  Це допоможе Вам залучити клієнтів не тільки через комп'ютер.

І нарешті, десята помилка у просуванні сайту - у SEO можна розібратися самостійно.  Алгоритм ранжирування сайтів постійно змінюється і вдосконалюється.  Пошукові компанії хочуть максимально відсіяти неякісні сайти.

Звертайтеся до наших seo послуг, і Ви переконаєтеся, що Ваш сайт це не тільки візитівка, а джерело, яке може приносити прибутку і сприяти Вашому розширенню бізнесу.

назад
-->