X
  • пн.-пт. с 9.10 до 18.00
arrow back

Як знайти менеджера з продажу? Де усі менеджери з продажу?

Як знайти менеджера з продажу? Де усі менеджери з продажу?

На ринку праці України у 2021 році склалася така ситуація, що вакансії, пов'язані з продажами, отримують дуже мало відгуків від пошукачів. На Ваше оголошення про вакансії, розміщене на провідних порталах з працевлаштування, релевантних відгуків практично немає. Всі претенденти, з якими були проведені переговори, були знайдені шляхом активного пошуку. Так все саме так і повірте не тільки у Вас.

Сьогодні кількість вакансій для персоналу, що продає в середньому за місяць на провідних сайтах з працевлаштування в розділі "Закупівлі, продажу" в м. Києві, реєструються близько 10 000 вакансій і 9 000 резюме в тиждень. Середній рівень заробітної плати в даному розділі по вакансіях 20 000 грн. і по резюме 18 000 грн. ставка.

Зараз у претендентів, які готові працювати в продажах, великий вибір пропозицій. Тому роботодавцям доводиться відбирати не з тих, хто відповідає вимогам, а шукати рідкісних кандидатів, готових працювати в активних продажах.

Окремо на що варто звернути увагу роботодавцю це на умови праці: офіційне оформлення, додаткові бонуси тощо.

Якщо у Вас є цікаві умови праці, тоді Ви можете побачити на співбесіді пару менеджерів з продажу. І при розмові рекомендуємо звернути увагу на наступні моменти:

1. Комунікабельність. Як кандидат спілкується телефоном, по імейлу і т.д. Як поводиться при особистій зустрічі.

2. Тяга до навчання. У нинішній час шукати «заточеного» менеджера з Вашої сфери, це довго, а переманювати ще дорожче. Простіше навчити нового співробітника. Тому рекомендуємо приділити при зустрічі особливу увагу готовності до навчання, працювати з великим обсягом інформації, з VIP клієнтами та т.д.

3. Гнучкість. Відношення до критики та зворотного зв'язку. Уміння швидко й адекватно реагувати на зміну ситуації.

4. Мотивація до роботи. Основна мотивація для кандидатів це є заробітна плата, але Ви повинні також визначити на співбесіді, що мотивує кандидата заробляти, яку мету він собі ставить (заробити на машину, весілля, квартиру тощо). 

І окреме прохання до всіх роботодавців, не висувайте цілий список вимог до менеджера з продажу, на даний момент це безглуздо. Приберіть 5 етапів співбесід, проходження різних тестувань, спростіть процес відбору до мінімуму. Орієнтуйтеся на адекватність і цілеспрямованість кандидата, тоді Вам вдасться набагато швидше закрити вакансію і знайти продуктивного співробітника.

Звертаємо Вашу увагу, що Ви можете скористатися нашими послугами з підбору персоналу.

назад
-->