X
  • пн.-пт. с 9.10 до 18.00
arrow back

Директор помер, що робити?

Директор помер, що робити?

Як припинити трудові відносини з померлим директором? Чи потрібен наказ, щоб припинити з ним трудові відносини? Хто повинен підписувати цей наказ? Що говорить з цього приводу Українське законодавство, розберімося.

Питання припинення трудових відносин у зв'язку зі смертю в КЗпП не врегульовано. Тобто, немає окремого пункту чи статті, що визначають підставу для звільнення. Тільки є згадка в ст. 83 КЗпП «У разі смерті працівника грошова компенсація за не використані ним дні щорічних відпусток, а також додаткової відпустки працівникам, які мають дітей або повнолітньої дитини з інвалідністю з дитинства підгрупи А I групи, виплачується спадкоємцям».

Тому практика пішла таким собі шляхом: видається розпорядчий документ (наказ), як правило, такого змісту: «Трудові відносини припинені у зв'язку зі смертю». Підставою для наказу є свідоцтво про смерть на затвердженому державою бланку. Запис у трудовій книжці робиться про це, як і при звичайному припинені трудових відносин: № п / п, дата, «Трудові відносини припинені у зв'язку зі смертю», підпис, дата і № наказу. Дата припинення трудового договору є датою, коли стало відомо про смерть працівника, тобто дата видання наказу (розпорядження) і дата припинення трудового договору однакові.

Ну хто ж тоді підписує наказ і трудову книжку. Підписує особа, яка призначається новим директором, або в.о. директора, або заступником директора тощо. Рішення про призначення особи, відповідальної за управління підприємством, - в компетенції власників (засновників), що своєю чергою зазначається у протоколі та внесенням змін до державного реєстру.

Також варто звернути увагу на табелювання працівника. Табель робочого часу повинен показувати реальність подій.

Окрему увагу необхідно приділити розрахунку заробітної плати та компенсації за невикористану відпустку. Утримання із заробітної плати померлого працівника днів невідпрацьованої відпустки не допускається. Як зазначалося на початку статті грошові виплати виплачуються спадкоємцям (пишеться розписка на отримання виплат і трудової книжки, звертаємо Вашу увагу, що в розписці вказується і підтверджується спадковість).

Є багато нюансів в оформленні звільнення співробітника у зв'язку зі смертю, ускладнюється, якщо співробітник є директором підприємства. Якщо Вам необхідна допомога або консультація звертайтесь, наші юристи та кадровики, допоможуть Вам у розв’язанні питань.

Пишіть або дзвоніть +380504439798 (вайбер, телеграм), +380976966246.

назад
-->