X
  • пн.-пт. с 9.10 до 18.00
arrow back

Затверджено новий реєстр касових апаратів

Затверджено новий реєстр касових апаратів

З 4 січня 2019 року діє новий перелік касових апаратів, які можуть бути використані в діяльності компанії та відповідно поставлені на облік у Фіскальній службі. Оновлений реєстр містить 171 позицію моделі й модифікації електронних касових апаратів із зазначенням версії програмного забезпечення, виробника, сферу застосування.

Так, список дозволених касових апаратів поповнили три виробники:


- виробник ПП «ХЕЛП МІКРО» з РРО: FR90T, FR90M, FR90X;

- виробник ТОВ "ЗАВОД РЕЗОНАНС" зі спеціалізованим касовим апаратом: КСТ-Е;

- виробник ТОВ "СИСТЕМ ПРОДАКШН" з автоматом самообслуговування для АЗС FP-777S.

Так до списку заборонених до взяття на облік касових апаратів потрапив виробник ТОВ "НВО" ЕКОСОФТ з установками водопідготовки: ЕКОСОФТ КА60Ф, ЕКОСОФТ КА250Ф.

Нагадаємо, що існує державний перелік касових апаратів і їх моделей, які відповідають вимогам нормативних актів та документів, що пройшли державну сертифікацію і дозволені для використання розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.

Всі ці моменти обов'язково враховуються при реєстрації касового апарату. Так само при реєстрації РРО є безліч інших нюансів і вимог, тому краще довіритися професіоналам нашої компанії, які проконсультують і підготують Вам всі необхідні документи "Під Ключ».

назад
-->