X
  • пн.-пт. с 9.10 до 18.00
arrow back

Підвищено зобов'язання за фальшиве підприємництво і водіння в нетверезому стані

Підвищено зобов'язання за фальшиве підприємництво і водіння в нетверезому стані

Верховна Рада України прийняла Закон, який стосується змін в досудовому розслідуванні та належить до категорії кримінальної відповідальності. Були внесені корективи в категоризацію правопорушень: не тяжкий, тяжкий та особливо тяжкий злочин.

Правопорушення, яке регламентується, як злочин незначної тяжкості став кримінальним: діяння (бездіяльність або дія), за його здійснення передбачається базове покарання - штраф не більше трьох тисяч НМДГ або інше, але не пов'язано з позбавленням волі правопорушника.

У разі першого проступку чи правопорушення незначної тяжкості (винятком є корупційні дії) можуть бути звільнені за умови щирого каяття та сприяння в розкритті та відшкодування заподіяної шкоди.

Так само буде адміністративна відповідальність і зростання кримінальної відповідальності за фальшиве підприємництво. Посилять заходи покарання і за водіння в нетверезому стані (керування в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом всіляких лікарських препаратів, які впливають на увагу і швидкість реакції людини). В такому випадку передбачається штраф в розмірі від тисячі до двох тисяч НМДГ (на даний момент це від 17 до 34 тис. Грн.), В разі повторного правопорушення до трьох тисяч НМДГ (становить 51 тис. грн) з подальшим позбавленням прав на управління автотранспортних засобів строком від двох до трьох років.

назад
-->