X
  • пн.-пт. с 9.10 до 18.00
arrow back

3 січня 2020 року почали діяти нові рахунки для сплати ЄСВ за стандартом IBAN.

3 січня 2020 року почали діяти нові рахунки для сплати ЄСВ за стандартом IBAN.

З 3 січня 2020 року почали діяти нові рахунки для сплати єдиного внеску, відкриті на балансі центрального апарату Казначейства України, за міжнародним стандартом IBAN. Починаючи з 3 січня 2020 року кошти, які сплачуватимуться платниками на старі рахунки, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження. Про це повідомляє Державна податкова служба.

Тобто чинні рахунки за стандартом IBAN будуть діяти до 31 грудня 2019 року. Якщо більш детальніше розглянути нові рахунки, вони відрізняються від поточних. Тож платникам ЄСВ доведеться знову звикати до нових реквізитів.

Звертаємо увагу! У файлі рахунків (які Ви зможете завантажити за посиланням https://tax.gov.ua/dovidniki--reestri--perelik/reestri/402760.html виходячи зі свого регіону) є окремий стовпець щодо символів з ЄСВ та назва призначення. Кожна категорія платників, передбачена чинним Законом про ЄСВ, має свій символ звітності, що відповідає коду класифікації рахунків (201, 202, 203, 204, 205, 206, 207).

Бухгалтера компанії StartCompany звертають Вашу увагу, на те що податки бажано платити не в осатаній день, щоб була змога відреагувати. А якщо у Вас немає часу або бажання відстежувати постійні нововведення та зміни в законодавстві, проходьте до нас на бухгалтерське обслуговування.

назад
-->