X
  • пн.-пт. с 9.10 до 18.00
arrow back

Відсутня посадова інструкція - отримай штраф!

Відсутня посадова інструкція - отримай штраф!

В Управлінні Держпраці звернули увагу на наявність посадових інструкцій працівників і нагадали про штрафи за їх відсутність.

Нагадаємо, що посадова інструкція є одночасно інструментом дисциплінарного впливу на працівника і його захистом. На багатьох невеликих підприємствах підприємств та іноді й на середніх, зустрічається відсутність посадових інструкцій або в кращому випадку роздруковані типові, чисто для дотримання Закону.

У багатьох директорів і керівників при питанні посадових інструкцій виникає питання, а навіщо взагалі потрібна ця посадова інструкція, для кого вона, це просто папірець і нічого більше? Давайте ж розберемося в значенні посадової інструкції на підприємстві. Законодавство України не забороняє відхилятися від типових інструкцій і частково перерозподіляти обов'язки працівників між співробітниками в залежності від виробничої необхідності кожного підприємства. І тоді кожен знає реальне коло своїх обов'язків, що є перевагою наявності реальних посадових інструкцій, відповідних дійсному стану справ. Це допомагає роботодавцю надалі при вирішенні трудових спорів та стягнень.

Згідно з чинним законодавством України кожен працівник повинен бути ознайомлений зі своїми обов'язками під розписку і саме посадова інструкція дозволяє це зробити швидко і належним чином задокументувати («З посадовою інструкцією ознайомлений, дата, підпис» - напис здійснюють в наказі про прийняття на роботу чи призначені на іншу посаду). Звертаємо увагу, що при переведені співробітника на тимчасову роботу, роботу за сумісництвом або переведення на іншу посаду співробітник повинен бути ознайомлений з новими посадовими обов'язками під підпис. Виходячи з вище викладеного, якщо немає посадової інструкції, то працівника не знайомили з посадовими обов'язками або знайомили, але не повному обсязі, в будь-якому випадку це буде важко довести при будь-яких кадрових суперечках.

Висновок! Відсутність посадової інструкції - це порушення трудового законодавства. За це накладається штраф за ст. 265 КЗпП як за порушення інших вимог трудового законодавства - 1 мінімальна зарплата (з 01.09.2020 р. - 5000 грн). При цьому штраф виписується за кожну відсутню посадову інструкцію за посадами відповідно до штатного розкладу.

Посадові інструкції повинні бути не тільки на підприємствах, але й у фізичних осіб підприємців, якщо вони мають найманих працівників та оформляють трудові відносини. Незалежно від форми власності, роботодавець повинен роз'яснити працівникові його права та обов'язки (згідно з ч. 1 ст. 29 КЗпП України).

Щоб уникнути штрафів наші кадровики підготують всі необхідні документи для правильного ведення документації, що дозволить Вам уникнути штрафів і неприємних правових моментів з підлеглими ведення кадрової документації

назад
-->