X
  • пн.-пт. с 9.10 до 18.00
arrow back

Чи обов'язковий графік змінності? Що буде за відсутність графіків змінності?

Чи обов'язковий графік змінності? Що буде за відсутність графіків змінності?

Все частіше і частіше я чую інформацію, що багато підприємств не залежно від фактичного часу роботи ведуть табель робочого часу для всіх співробітників однаковий з 9 до 18, тому що, так зручно бухгалтеру. Розберімося в правомірності таких дій і наслідки, які надалі можуть виникнути.

Спочатку потрібно звернути увагу на те, що тривалість щоденної роботи (зміни) визначається правилами внутрішнього трудового розпорядку або графіками змінності, які затверджує власник або уповноважений ним орган за погодженням з виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником) підприємства, установи, організації з додержанням установленої тривалості робочого тижня згідно з кодексом законів про працю. Облік робочого часу забезпечується власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом. Так само звертаємо Вашу увагу на те, що згідно із законодавством України, до початку роботи за укладеним трудовим договором власник або уповноважений ним орган зобов'язаний ознайомити працівника з правилами внутрішнього трудового розпорядку (тобто з умовами праці та графіком роботи). Виходячи з вище викладеного вже зрозуміло, що графік змінності (роботи) обов'язковий на кожному підприємстві виходячи з особливостей ведення діяльності.

Аналогічно є рішення суду з даного питання. Конкретна ситуація трапилася в м.Миколаєві, де після перевірки управлінням Держпраці були встановлені порушення законодавства України та складено протокол про адміністративне правопорушення та винесено припис і зазначено період для їх усунення.

Підприємство здійснює роздрібну торгівлю фармацевтичними товарами, аптека працює з 7:30 год. До 19:30 год., А співробітники працюють відповідно до табеля робочого часу з 9.00 до 18.00. Аргументом підприємця було те, що співробітники працюють по змінах, але документально не змогли цього підтвердити, як наслідок відсутність графіків змінності призвели до порушення законодавства в декількох напрямках.

Щоб уникнути неприємних ситуацій з податковою службою та інспекторами праці, фахівці StartCompany рекомендують спочатку все правильно оформити. Замовити складання графіка змінності можна у наших кадровиків. Замовляйте графік зміності у наших фахівців.

назад
-->