X
  • пн.-пт. с 9.10 до 18.00
arrow back

Директор може працювати без заробітної плати, рішення суду

Директор може працювати без заробітної плати, рішення суду

Рівненський окружний адміністративний суд розглянув у встановленому порядку письмового провадження (адміністративну справу) між ТОВ «Мехагробуд» до управління Держпраці. Після розглядання справи суд прийшов до висновку, що відносини, які виникають при виконанні засновником функцій директора підприємства без укладання трудового договору є корпоративними, а отже, відсутній обов'язок укладати трудовий договір, нараховувати та сплачувати заробітну плату.

Суть спору полягала в тому, що засновник підприємства виконував обов'язки його директора без нарахування та виплати зарплати. За результатами перевірки Держпраці був накладений штраф на підставі, що такі трудові відносини не були оформлені належним чином (трудовим договором), а також не було здійснено обов'язкове нарахування мінімальної зарплати. Позивач у свою чергу зазначив і наголосив на те, що відповідачем не враховано факт покладення обов'язків директора на засновника позивача на громадських засадах, без нарахування та виплати заробітної плати.

Окружний адміністративний суд спираючись на рішення Конституційного суду України від 12.01.2010 No 1-рп/2010, у якому зазначається, що реалізація учасниками товариства корпоративних прав на участь у його управлінні шляхом прийняття компетентним органом рішень про обрання (призначення), усунення, відсторонення, відкликання членів виконавчого органу цього об'єднання стосується також наділення або позбавлення їх повноважень на управління товариством. Такі рішення уповноваженого на це органу мають розглядатися в межах не трудових, а корпоративних правовідносин, що виникають між товариством і особами, яким довірено повноваження з управління ним. 

назад
-->